پروتز سینه

عمل پروتز سینه یکی از روش‌های جراحی زیبایی است که برای تغییر شکل و حجم سینه استفاده می‌شود. این روش شامل قرار دادن پروتزهای سینه در زیر بافت پستان است. پس از جراحی، سینه‌ها به شکلی طبیعی فرم می‌گیرند و بعد از چند هفته به طور کامل بهبود می‌یابند. این عمل باید زیر نظر متخصص با تجربه که از برندهای تجاری به روز و حرفه ای در این حوزه با خبر است انجام شود، تا بتواند با توجه به دیگر اجزا بدن شما بهترین عمل پروتز را انجام دهد.

خانم دکتر فروغ حکیمی، جراحی پروتز سینه را، با استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته انجام می‌دهد. پس از مشاوره با ایشان، بیمار می‌تواند این روش را انتخاب کند و در صورت نیاز، با استفاده از داروهای تسکین دهنده درد، جراحی را به خوبی تحمل کند.

پس از عمل پروتز سینه

پس از جراحی، بیماران باید به تعلیمات پزشک خود در مورد مراقبت از منطقه جراحی توجه کنند. همچنین، برای کاهش درد و تورم، پزشک ممکن است داروهای تسکین دهنده درد و آنتی بیوتیک تجویز کند. همچنین، برای کاهش خطر عفونت، باید منطقه جراحی را تمیز نگه دارید و به دستور پزشک داروهای ضد عفونی استفاده کنید.

خانم دکتر فروغ حکیمی علاوه بر پروتز سینه، جراحی های دیگری همچون لیفت سینه، کوچک کردن سینه، لیفت بازو و ران ها، بلفاروپلاستی، ساکشن غبغب و چربی های موضعی را نیز با بهترین نتایج و مطابق با آخرین متدهای جراحی روز دنیا انجام میدهد.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *