جراحی غبغب

برای ایجاد غبغب چندین علت وجود دارد که شامل ژنتیک، افزایش سن و شل شدگی پوست و عضلات گردن، و چاقی مفرط هستند. غبغب معمولا برای بسیاری از افراد، به خصوص خانم ها، یک کابوس است. اما راه حل های متعددی برای رفع این مشکل وجود دارد که شامل جراحی و روش های غیر جراحی مختلفی است. با این حال، تصمیم نهایی را بعد از به دست آوردن اطلاعات کافی و مشاوره با پزشک خودتان بگیرید.

جراحی غبغب بر خلاف نام کوچکش تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد. جراحی غبغب یا دابل چین، به عنوان یک روش جراحی زیبایی، برای حذف غبغب های گردن و بیرون کشیدن چربی های اضافه در این ناحیه استفاده می شود. در این روش، پوست و بافت زیرین گردن با برش و حذف بافت های اضافی و سپس درز کردن پوست، به شکلی که غبغب ها کاملا حذف شوند، تغییر می کند.

جراحی غبغب ممکن است با استفاده از برش های مختلفی انجام شود، از جمله برش های افقی، عمودی یا مختلط. همچنین، این جراحی ممکن است با جراحی های دیگر، مانند لیفت صورت، ترکیب شود تا به نتایج بهتری برسید. پس از انجام جراحی هیچ آثاری از این عمل در چهره مشاهده نمیشود و خیلی راحت و زیباتر به زندگی ادامه می دهید. معمولا در این عمل جای نگرانی نیست و عمل سختی به شمار نمی آید ولی برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید و جای بازشدگی ها در گردن نمایان نشود حتما با پزشک متخصص و جراح با تجربه مشورت کنید.

برای انجام جراحی غبغب، بهتر است با یک پزشک تخصصی در زمینه جراحی زیبایی مشورت کنید و اطلاعات کافی را در مورد روش های جراحی و نحوه پس از جراحی دریافت کنید.

خانم دکتر حکیمی در این زمینه میتواند به شما پیشنهاداتی بدهد و شما را جهت داشتن چهره ای زیباتر راهنمایی کند. جهت مشاوره با ایشان از طریق راه های ارتباطی که در سایت ذکر شده است در تماس باشید.

اشتراک گذاری

رزرو نوبت